JustDo - פלטפורמת ניהול פרויקטים רב-תכליתית זמינת-קוד

פלטפורמת ניהול פרויקטים רב-תכליתית

פתרון זמין-קוד, הניתן להתאמה מלאה, שאתם והלקוחות שלכם פשוט תתאהבו בו.
נסה עכשיו! מה הצרכים של הלקוחות שלך? אילו פרויקטים אתה רוצה ליצור?
סדנאות תכנות לנוער
צור
פירוט משימות אוטומטי: פרקו משימות לתת-משימות באופן אוטומטי
פירוט משימות אוטומטי
פרקו משימות לתת-משימות באופן אוטומטי
צ'אט משימות עם בינה מלאכותית: סכמו משימות באופן אוטומטי ושוחחו עם בינה מלאכותית עליהן
צ'אט משימות עם בינה מלאכותית
סכמו משימות באופן אוטומטי ושוחחו עם בינה מלאכותית עליהן
התחלת העבודה עם JustDo: למדו מה JustDo יכול לעשות עבורכם!
התחלת העבודה עם JustDo
למדו מה JustDo יכול לעשות עבורכם!
JustDo AI: צרו את הפרויקט שלכם עם פקודה אחת
JustDo AI
צרו את הפרויקט שלכם עם פקודה אחת
העוזר הבינה המלאכותית שלנו: צרו משימות מהודעות טקסט ומסמכים!
העוזר הבינה המלאכותית שלנו
צרו משימות מהודעות טקסט ומסמכים!
150+
תוספים (Plugins)
60+
שפות נתמכות
9+
שנים בשוק
200,000+
משימות ללוח
ללא הגבלה
אפשרויות התאמה אישית
9
ערכות נושא צבעוניות
על ידי יועצים, עבור יועצים
מתן מענה מהיר לצרכי הלקוחות שלכם
קוד זמין במלואו
לכל לקוח יש צרכים ייחודיים. העיצוב של JustDo הוא מודולרי מאוד, עם קוד מודרני וקל לניווט. הוסיפו את הליטוש הסופי שהלקוח שלכם דורש, ואתם מוכנים למשלוח.
קראו עוד
התרחבות (Scalability) משופרת ופריסה (Deployment) חלקה
JustDo מתוכנן לפריסה קלה ולהתרחבות יוצאת דופן. עם ארכיטקטורה חזקה, הוא תומך במאות אלפי משימות לכל פרויקט, מה שמבדיל אותו כפתרון ברמת איכות וגימור המותאמת לארגונים גדולים. יכולת זו מבטיחה ביצועים והתרחבות חלקים, המתיישבים בצורה מושלמת עם הצמיחה של הפרויקטים של הלקוחות שלכם.
קראו עוד
מקורות הכנסה מרובים
JustDo מספק חבילה מקיפה של שירותים שתוכלו להציע ללקוחותיכם. על ידי אימוץ JustDo, תוכלו למכור שירותי אירוח, פיתוח, הדרכה, תחזוקה ותמיכה, וליצור זרם הכנסות אמין ומתמשך. הפלטפורמה המקיפה שלנו מעצימה אתכם להרחיב את הצעות העסקים שלכם ולמקסם את הרווחיות.
קראו עוד
מבנה עלויות פשוט
אנחנו לא לוקחים אחוז ממכירותיכם. המחירים שלנו ברורים ופשוטים, עם תשלום חודשי קבוע לכל משתמש ומחירים קבועים לתכונות פרימיום לבחירה כמו גאנט ובינה מלאכותית. מבנה תמחור שקוף זה מבטיח שתמיד תדעו למה לצפות, ויאפשר לכם לחזות בביטחון את העלויות והרווחים הפוטנציאליים שלכם. לפרטים מלאים, בקרו בדף התמחור שלנו .
קראו עוד
השתמשו במותג שלכם - מוכן ל-White-Label
חזקו את נוכחות המותג של הלקוחות שלכם עם יכולות ה-White-Label של JustDo. התאימו אישית את הפלטפורמה עם הלוגואים, ערכות הצבעים והזהויות הייחודיות שלהם כדי ליצור חוויה מותגית חלקה.
קראו עוד
אבטחה מעולה - פריסה ברשת פנימית (intranet) זמינה
לקוחות בתעשיות רגישות לעתים דורשים פריסה מאובטחת ביותר בתוך הרשת הפנימית (intranet) שלהם, לפעמים, אפילו ללא גישה לאינטרנט. JustDo תומך באפשרות פריסה ייחודית זו, ומספק סביבת אבטחה גבוהה בשטח הלקוח עצמו שמעט פתרונות מתחרים יכולים להציע.
קראו עוד
מדבר בשפה של הלקוחות שלכם
עם מערכת התרגום המתקדמת שלנו, ניתן לתרגם את JustDo ל-100 השפות המובילות בעולם תוך ימים , וזה מבטיח חווית משתמש חלקה עבור הלקוחות המקומיים שלכם. אם השוק שלך זקוק לתרגום שאנו עדיין לא מציעים, אל תהססו לפנות אלינו! אנו נשמח לשקול תוספות, במיוחד לשווקים ללא שום פתרונות זמינים .
קראו עוד
הדגמות בסיוע בינה מלאכותית
עם ההדגמות בסיוע הבינה המלאכותית של JustDo, הלקוחות שלכם יכולים לתאר את הפרויקט הרצוי שלהם, ואנו מייצרים מיד מבנה להדגמה מהירה. תכונה זו אידיאלית כדי להרשים לקוחות ולמשוך את תשומת לבם.
קראו עוד
עוד תכונות
נוצר עם הניסיון של עסקים מצליחים
פלטפורמה מודרנית לניהול פרויקטים
שיתוף פעולה ותקשורת
JustDo משלב בצורה חלקה תקשורת ושיתוף פעולה עם ניהול פרויקטים עוצמתי. שתפו באופן סלקטיבי משימות עם לקוחות וספקים, שמרו על רשומות מקיפות של דוא"ל וצ'אט, וארגנו מסמכי פרויקט ביעילות. בו בזמן, נהלו פרויקטים מרובים עם תרשימי גאנט ותלויות, עקבו אחר זמן, ואזנו עומסי עבודה - כל זאת תחת פלטפורמה אינטואיטיבית אחת.
קראו עוד
פלטפורמת CMS ו-ERP גמישה
JustDo הוא יותר מסתם תוכנת ניהול פרויקטים. הוא משמש באופן חלק גם כמערכת CMS וגם כמערכת ERP. רמת ההתאמה האישית הגבוהה שלו הופכת אותו לאידיאלי למגוון יישומים עסקיים, ומציעה פתרונות מותאמים אישית ועמידים לצרכים ספציפיים של התעשייה. גמישות זו הופכת את JustDo לפלטפורמה המושלמת לעסקים המחפשים לשלב כלי ניהול מקיפים עם הגמישות של CMS.
קראו עוד
אינטגרציה מלאה של AI
עם יכולות ה-AI המתקדמות של JustDo, תוכלו ליצור במהירות מבני פרויקטים מבקשה (prompt) אחת, להמיר מסמכים וחוזים למשימות, להפיק סיכומים מקיפים ולבצע שאילתות מפורטות על הפרויקטים שלכם.
קראו עוד
בחרו מי רואה מה
שיתוף משימות סלקטיבי מאפשר לכם להזמין לקוחות, ספקים ובעלי עניין ללוח שלכם תוך הבטחה שהם רואים רק את מה ששותף איתם. מערכת ההרשאות הגמישה שלנו מתאימה למגוון רחב של בקרות גישה, ומספקת ראות ואבטחה מותאמים אישית לכל משתתף.
קראו עוד
נהלו מספר פרויקטים בלוח אחד
עם התמיכה של JustDo בלוחות ענק המכילים מעל 200,000 משימות, ניהול מספר פרויקטים בלוח אחד הופך לנוח ויעיל. ארגנו, עקבו ובצעו את כל הפרויקטים שלכם בצורה חלקה במקום מרכזי אחד.
קראו עוד
גאנט ותלויות
ה-Gantt המלא בתכונות של JustDo עם תלויות חוצות פרויקטים. מאפשר תכנון, תיאום ומעקב יעילים כדי לשמור על הפרויקטים בלוח הזמנים.
קראו עוד
ערוצי צ'אט, מיילים, קבצים
הגבירו את שיתוף הפעולה בצוות עם ערוצי צ'אט ייעודיים לכל משימה. דונו ברעיונות בזמן אמת, ישירות בתוך הפרויקט שלכם, לתקשורת חלקה. שלחו אימיילים ישירות למשימות, ויצרו רשומה מרכזית נגישה לכולם, כולל משתפי פעולה חיצוניים. נהלו, שתפו וארגנו בקלות את כל מסמכי הפרויקט במקום אחד, שומרים על הצוות שלכם מיושר ופרודוקטיבי.
קראו עוד
תוספים (Plugins) ברמת איכות וגימור המותאמת לארגונים גדולים
JustDo מציע מגוון תוספים ברמה ארגונית כדי לשפר את יכולות ניהול הפרויקטים שלכם. זהו ונהלו סיכונים עם התוסף ניהול סיכונים שלנו שמבטיח הצלחה ועמידות של פרויקטים. עקבו במדויק אחר הזמן שהושקע במשימות עם מעקב זמן אינטואיטיבי להקצאת משאבים מדויקת. בצעו אופטימיזציה של הקצאת משימות ואיזון עומסי עבודה בין חברי הצוות עם ניהול משאבים ועומסים. אלו רק כמה מהתוספים העוצמתיים הרבים הזמינים ב-JustDo.
קראו עוד
עוד תכונות