JustDo - Daudzpusīga atvērtā koda projektu vadības platforma

Universāla projektu vadības platforma

Pieejams pirmkods, pilnībā pielāgojams risinājums, ko jūs un jūsu klienti vienkārši iemīlēsiet.
Izmēģiniet! Kādas ir jūsu klientu vajadzības? Kādus projektus vēlaties izveidot?
Videi draudzīga iepakojuma dizaini
Ģenerēt
Automātiska uzdevumu detalizēšana: Automātiski sadaliet uzdevumus apakšuzdevumos
Automātiska uzdevumu detalizēšana
Automātiski sadaliet uzdevumus apakšuzdevumos
Uzdevumu tērzēšana ar AI: Automātiski apkopojiet uzdevumus un tērzējiet ar AI par tiem
Uzdevumu tērzēšana ar AI
Automātiski apkopojiet uzdevumus un tērzējiet ar AI par tiem
Darba sākšana ar JustDo: Uzziniet, ko JustDo var izdarīt jūsu labā!
Darba sākšana ar JustDo
Uzziniet, ko JustDo var izdarīt jūsu labā!
JustDo AI: Izveidojiet savu projektu ar vienu uzvedni
JustDo AI
Izveidojiet savu projektu ar vienu uzvedni
Mūsu AI asistents: Veidojiet uzdevumus no teksta ziņojumiem un dokumentiem!
Mūsu AI asistents
Veidojiet uzdevumus no teksta ziņojumiem un dokumentiem!
150+
Spraudņi
60+
Atbalstītās valodas
9+
Gadi tirgū
200 000+
Uzdevumi vienā JustDo
Neierobežoti
Pielāgošanas iespējas
9
Krāsainas tēmas
No konsultantiem, konsultantiem
Ātri apmieriniet savu klientu vajadzības
Pilnībā pieejams pirmkods
Katram klientam ir unikālas vajadzības. JustDo tehniskais dizains ir ļoti modulārs, ar mūsdienīgu un viegli navigējamu kodu. Pievienojiet pēdējos uzlabojumus, ko jūsu klients pieprasa, un esat gatavi nodot produktu.
Lasīt vairāk
Uzlabota mērogojamība un vienkārša ieviešana
JustDo ir izstrādāts vieglai ieviešanai un izcilai mērogojamībai. Ar spēcīgu arhitektūru tas atbalsta simtiem tūkstošu uzdevumu katrā projektā, izceļot to kā īstu uzņēmuma līmeņa risinājumu. Šī spēja nodrošina nevainojamu veiktspēju un paplašināšanos, perfekti saskaņojoties ar jūsu klientu projektu izaugsmi.
Lasīt vairāk
Vairāki ieņēmumu avoti
JustDo nodrošina visaptverošu pakalpojumu komplektu, ko varat piedāvāt saviem klientiem. Pieņemot JustDo, jūs varat pārdot mitināšanas, izstrādes, apmācības, uzturēšanas un atbalsta pakalpojumus, radot uzticamu un pastāvīgu ieņēmumu plūsmu. Mūsu visaptverošā platforma ļauj jums paplašināt savu uzņēmējdarbības piedāvājumu un maksimāli palielināt peļņu.
Lasīt vairāk
Vienkārša izmaksu struktūra
Mēs neņemam procentus no jūsu pārdošanas. Mūsu cenu veidošana ir skaidra un vienkārša, ar fiksētu ikmēneša maksu par lietotāju un noteiktām cenām par papildu premium funkcijām, piemēram, Ganta diagrammu un MI (Mākslīgo intelektu). Šī pārskatāmā cenu struktūra nodrošina, ka jūs vienmēr zināt, ko sagaidīt, ļaujot jums pārliecinoši prognozēt savas izmaksas un potenciālo peļņu. Lai iegūtu pilnīgu informāciju, apmeklējiet mūsu cenu lapu .
Lasīt vairāk
Izmantojiet savu zīmolu - gatavs baltai marķēšanai
Uzlabojiet savu klientu zīmola klātbūtni ar JustDo baltās marķēšanas iespējām. Pielāgojiet platformu ar viņu logotipiem, krāsu shēmām un unikālajām identitātēm, lai radītu vienmērīgu, brendētu pieredzi.
Lasīt vairāk
Augstākā drošība - pieejama iekštīkla ieviešana
Klientiem sensitīvās nozarēs bieži ir nepieciešama īpaši droša ieviešana viņu iekštīklā, dažreiz pat bez interneta piekļuves. JustDo atbalsta šo unikālo ieviešanas opciju, nodrošinot īpaši drošu, uz vietas esošu vidi, ko var piedāvāt tikai daži konkurējošie risinājumi.
Lasīt vairāk
Runā jūsu klientu valodā
Ar mūsu uzlaboto tulkošanas sistēmu JustDo var tikt iztulkots 100 populārākajās pasaules valodās dažu dienu laikā, nodrošinot nevainojamu pieredzi jūsu vietējiem klientiem. Ja jūsu tirgum nepieciešams tulkojums, ko mēs vēl nepiedāvājam, nevilcinieties sazināties ar mums! Mēs labprāt apsveram papildinājumus, īpaši tirgiem, kuros nav pieejami nekādi risinājumi .
Lasīt vairāk
MI (Mākslīgā intelekta) atbalstītas demonstrācijas
Ar JustDo MI atbalstītajām demonstrācijām jūsu klienti var aprakstīt savu vēlamo projektu, un mēs nekavējoties ģenerēsim struktūru ātrai demonstrācijai. Šī funkcija ir ideāli piemērota, lai iespaidotu klientus un piesaistītu viņu uzmanību.
Lasīt vairāk
Vairāk funkciju
Veidots ar veiksmīgu uzņēmumu pieredzi
Mūsdienīga projektu vadības platforma
Sadarbība un komunikācija
JustDo nevainojami apvieno komunikāciju un sadarbību ar spēcīgu projektu vadību. Selektīvi dalieties ar uzdevumiem ar klientiem un piegādātājiem, saglabājiet visaptverošus e-pasta un tērzēšanas ierakstus un efektīvi organizējiet projektu dokumentus. Tajā pašā laikā pārvaldiet vairākus projektus ar Ganta diagrammām un atkarībām, izsekojiet laiku un līdzsvarojiet darba slodzi — visu vienā intuitīvā platformā.
Lasīt vairāk
Elastīga CMS un ERP platforma
JustDo ir vairāk nekā tikai projektu vadības programmatūra. Tā nevainojami darbojas gan kā CMS, gan kā ERP sistēma. Tās augstā pielāgojamības pakāpe padara to ideāli piemērotu dažādiem biznesa lietojumiem, piedāvājot spēcīgus, pielāgotus risinājumus, lai apmierinātu specifiskas nozares vajadzības. Šī daudzpusība padara JustDo par ideālu platformu uzņēmumiem, kas vēlas integrēt visaptverošus vadības rīkus ar CMS elastību.
Lasīt vairāk
Pilnīga AI integrācija
Ar JustDo uzlabotajām AI iespējām jūs varat ātri ģenerēt projektu struktūras no viena uzvednes, pārvērst dokumentus un līgumus uzdevumos, veidot visaptverošus kopsavilkumus un veikt detalizētus vaicājumus par jūsu projektiem.
Lasīt vairāk
Izvēlieties, kurš ko redz
Selektīva uzdevumu kopīgošana ļauj jums uzaicināt klientus, piegādātājus un ieinteresētās puses uz jūsu JustDo, vienlaikus nodrošinot, ka viņi redz tikai to, kas ir kopīgots ar viņiem. Mūsu elastīgā atļauju sistēma nodrošina plašu piekļuves kontroles diapazonu, nodrošinot pielāgotu redzamību un drošību katram dalībniekam.
Lasīt vairāk
Pārvaldiet vairākus projektus vienā JustDo
Ar JustDo atbalstu milzīgiem JustDo, kas satur vairāk nekā 200 000 uzdevumu, vairāku projektu pārvaldīšana vienā JustDo kļūst ērta un efektīva. Organizējiet, uzraugiet un izpildiet visus savus projektus vienkopus vienā centralizētā vietā.
Lasīt vairāk
Ganta diagramma un atkarības
JustDo pilnībā aprīkota Ganta diagramma ar starprojektu atkarībām. Nodrošina efektīvu plānošanu, koordināciju un izsekošanu, lai projekti noritētu pēc grafika.
Lasīt vairāk
Tērzēšanas kanāli, e-pasti, faili
Uzlabojiet komandas sadarbību ar veltītiem tērzēšanas kanāliem katram uzdevumam. Apspriediet idejas reālajā laikā, tieši jūsu projekta ietvaros, nodrošinot netraucētu saziņu. Sūtiet e-pastus tieši uz uzdevumiem, veidojot centralizētu ierakstu, kas pieejams ikvienam, pat ārējiem sadarbības partneriem. Bez piepūles pārvaldiet, kopīgojiet un organizējiet visus jūsu projekta dokumentus vienuviet, saglabājot jūsu komandu saskaņotu un produktīvu.
Lasīt vairāk
Uzņēmuma līmeņa spraudņi
JustDo piedāvā virkni uzņēmuma līmeņa spraudņu, lai uzlabotu jūsu projektu vadības iespējas. Identificējiet un pārvaldiet riskus ar mūsu Risku pārvaldības spraudni, kas nodrošina projekta panākumus un noturību. Precīzi izsekojiet uzdevumiem patērēto laiku ar intuitīvu Laika uzskaiti precīzai resursu sadalei. Optimizējiet uzdevumu sadali un līdzsvarojiet darba slodzi starp komandas locekļiem ar Resursu un slodzes pārvaldību. Tie ir tikai daži no daudzajiem spēcīgajiem spraudņiem, kas pieejami JustDo.
Lasīt vairāk
Vairāk funkciju