JustDo - Universaalne kättesaadava lähtekoodiga projektijuhtimise platvorm

Universaalne projektijuhtimisplatvorm

Avatud lähtekoodiga, täielikult kohandatav lahendus, millesse teie ja teie kliendid lihtsalt armute.
Proovige järele! Millised on teie klientide vajadused? Milliseid projekte soovite luua?
Linnamesinduse projektid
Genereeri
Automaatne ülesannete täpsustamine: Jagage ülesanded automaatselt alamülesanneteks
Automaatne ülesannete täpsustamine
Jagage ülesanded automaatselt alamülesanneteks
Ülesannete vestlus tehisintellektiga: Koostage automaatselt ülesannete kokkuvõtteid ja vestlege nende kohta tehisintellektiga
Ülesannete vestlus tehisintellektiga
Koostage automaatselt ülesannete kokkuvõtteid ja vestlege nende kohta tehisintellektiga
Alustamine JustDo-ga: Õppige, mida JustDo teie heaks teha saab!
Alustamine JustDo-ga
Õppige, mida JustDo teie heaks teha saab!
JustDo tehisintellekt: Looge oma projekt ühe käsklausega
JustDo tehisintellekt
Looge oma projekt ühe käsklausega
Meie tehisintellekti assistent: Looge ülesandeid tekstsõnumitest ja dokumentidest!
Meie tehisintellekti assistent
Looge ülesandeid tekstsõnumitest ja dokumentidest!
150+
Pistikprogrammid
60+
Toetatud keeled
9+
Aastat turul
200 000+
Ülesannet tahvli kohta
Piiramatu
Kohandamisvõimalused
9
Värvilist teemat
Konsultantidelt konsultantidele
Lahendage kiiresti oma klientide vajadused
Täielikult lähtekoodi kättesaadav
Igal kliendil on unikaalsed vajadused. JustDo tehniline disain on äärmiselt modulaarne, kaasaegse ja kergesti navigeeritava koodiga. Lisage viimased lihvid, mida teie klient vajab, ja olete valmis tarnima.
Loe rohkem
Täiustatud skaleeritavus ja sujuv juurutamine
JustDo on loodud hõlpsaks juurutamiseks ja erakordse skaleeritavuse jaoks. Tänu tugevale arhitektuurile toetab see sadu tuhandeid ülesandeid projekti kohta, eristades seda tõeliselt ettevõtte taseme lahendusena. See võimekus tagab sujuva jõudluse ja laienemise, mis sobib ideaalselt teie klientide projektide kasvuga.
Loe rohkem
Mitu tuluallikat
JustDo pakub teile terviklikku teenuste paketti, mida oma klientidele pakkuda. JustDo kasutuselevõtuga saate müüa majutust, arendust, koolitust, hooldust ja tugiteenuseid, luues usaldusväärse ja jätkuva tuluvoolu. Meie terviklik platvorm võimaldab teil laiendada oma äripakkumisi ja maksimeerida kasumlikkust.
Loe rohkem
Lihtne kulustruktuur
Me ei võta protsenti teie müügist. Meie hinnakujundus on selge ja lihtne, kasutaja kohta on kindel kuutasu ning fikseeritud hinnad a la carte lisafunktsioonidele nagu Gantti diagramm ja tehisintellekt. See läbipaistev hinnakujundus tagab, et teate alati, mida oodata, võimaldades teil kindlalt prognoosida oma kulusid ja potentsiaalset kasumit. Täpsema teabe saamiseks külastage meie hinnakirja lehte .
Loe rohkem
Kasutage oma brändi - valmis white-label lahenduseks
Tõstke oma klientide brändi kohalolekut JustDo white-label võimalustega. Kohandage platvormi nende logode, värviskeemide ja unikaalsete identiteetidega, et luua sujuv, bränditud kogemus.
Loe rohkem
Tippturvalisus - intraneti juurutamine saadaval
Tundlikes valdkondades tegutsevad kliendid vajavad sageli üliturvalist juurutamist oma intranetis, mõnikord isegi ilma internetiühenduseta. JustDo toetab seda unikaalset juurutamise võimalust, pakkudes üliturvalist kohapealselt keskkonda, mida vähesed konkureerivad lahendused suudavad pakkuda.
Loe rohkem
Räägib teie klientide keelt
Meie arenenud tõlkesüsteemiga saab JustDo tõlkida maailma 100 peamisse keelde päevade jooksul, tagades sujuva kogemuse teie kohalikele klientidele. Kui teie turg vajab tõlget, mida me veel ei paku, ärge kõhelge meiega ühendust võtmast! Oleme valmis kaaluma lisamist, eriti turgudele, kus pole ühtegi saadaolevat lahendust .
Loe rohkem
Tehisintellekti abil loodud demoversioonid
JustDo tehisintellekti abil loodud demoversioonidega saavad teie kliendid kirjeldada oma soovitud projekti ja me genereerime koheselt struktuuri kiireks demoks. See funktsioon on ideaalne klientide muljetavaldamiseks ja nende tähelepanu püüdmiseks.
Loe rohkem
Rohkem funktsioone
Loodud edukate ettevõtete kogemustega
Kaasaegne projektijuhtimisplatvorm
Koostöö ja suhtlus
JustDo ühendab sujuvalt suhtluse ja koostöö võimsa projektijuhtimisega. Jagage valikuliselt ülesandeid klientide ja tarnijatega, säilitage põhjalikud e-posti ja vestluste andmed ning korraldage projekti dokumente tõhusalt. Samal ajal hallake mitut projekti Gantti diagrammide ja sõltuvustega, jälgige aega ja tasakaalustage töökoormust - kõik ühe intuitiivse platvormi all.
Loe rohkem
Paindlik CMS ja ERP platvorm
JustDo on enamat kui lihtsalt projektijuhtimise tarkvara. See toimib sujuvalt nii CMS-i kui ka ERP-süsteemina. Selle suur kohandatavus muudab selle ideaalseks mitmesugusteks ärirakenduseks, pakkudes tugevaid, kohandatud lahendusi konkreetsete tööstuste vajadustele. See mitmekülgsus teeb JustDo-st täiusliku platvormi ettevõtetele, kes soovivad integreerida põhjalikud haldustööriistad CMS-i paindlikkusega.
Loe rohkem
Täielik tehisintellekti integratsioon
JustDo arenenud tehisintellekti võimalustega saate kiiresti luua projektistruktuure ühest käsklausest, teisendada dokumente ja lepinguid ülesanneteks, koostada põhjalikke kokkuvõtteid ja esitada üksikasjalikke päringuid oma projektide kohta.
Loe rohkem
Valige, kes mida näeb
Valikuline ülesannete jagamine võimaldab teil kutsuda kliente, tarnijaid ja huvirühmi oma tahvlile, tagades samal ajal, et nad näevad ainult seda, mis on nendega jagatud. Meie paindlik õiguste süsteem võimaldab laia valikut juurdepääsukontrolle, pakkudes iga osaleja jaoks kohandatud nähtavust ja turvalisust.
Loe rohkem
Hallake mitut projekti ühel tahvlil
JustDo toega massiivsete tahvlite jaoks, mis sisaldavad üle 200 000 ülesande, muutub mitme projekti haldamine ühel tahvlil mugavaks ja tõhusaks. Korraldage, jälgige ja teostage kõiki oma projekte sujuvalt ühes keskses kohas.
Loe rohkem
Gantti diagramm ja sõltuvused
JustDo täielikult varustatud Gantti diagramm koos projektidevaheliste sõltuvustega. Võimaldab tõhusat planeerimist, koordineerimist ja jälgimist, et hoida projektid ajakavas.
Loe rohkem
Vestluskanalid, e-kirjad, failid
Tõstke meeskonna koostööd pühendatud vestluskanalitega iga ülesande jaoks. Arutage ideid reaalajas otse oma projekti sees sujuvaks suhtluseks. Saatke e-kirjad otse ülesannetele, luues tsentraliseeritud kirje, mis on kättesaadav kõigile, isegi välistele koostööpartneritele. Hallake, jagage ja korraldage hõlpsalt kõiki oma projektidokumente ühes kohas, hoides oma meeskonna kooskõlas ja produktiivsena.
Loe rohkem
Ettevõttetaseme pistikprogrammid
JustDo pakub mitmesuguseid ettevõttetaseme pistikprogramme teie projektijuhtimise võimekuse suurendamiseks. Tuvastage ja hallake riske meie Riskijuhtimise pistikprogrammiga, mis tagab projekti edu ja vastupidavuse. Jälgige täpselt ülesannetele kulutatud aega intuitiivse Ajajälgimisega täpseks ressursside jaotamiseks. Optimeerige ülesannete jaotamist ja tasakaalustage töökoormust meeskonnaliikmete vahel Ressursside ja koormuse juhtimisega. Need on vaid mõned paljudest võimsatest pistikprogrammidest, mis on JustDo-s saadaval.
Loe rohkem
Rohkem funktsioone