JustDo - Universali, prieinamo kodo projektų valdymo platforma

Universali projektų valdymo platforma

Atviro kodo, visiškai pritaikoma sprendimas, kurį jūs ir jūsų klientai tiesiog pamilsite.
Pabandykite! Kokie yra jūsų klientų poreikiai? Kokius projektus norite sukurti?
Finansinio raštingumo stalo žaidimas
Generuoti
Automatinis užduočių detalizavimas: Automatiškai skaidykite užduotis į smulkesnes užduotis
Automatinis užduočių detalizavimas
Automatiškai skaidykite užduotis į smulkesnes užduotis
Užduočių pokalbiai su DI: Automatiškai apibendrinkite užduotis ir bendraukite su DI apie jas
Užduočių pokalbiai su DI
Automatiškai apibendrinkite užduotis ir bendraukite su DI apie jas
Pradžia su JustDo: Sužinokite, ką JustDo gali padaryti jums!
Pradžia su JustDo
Sužinokite, ką JustDo gali padaryti jums!
JustDo DI: Sukurkite savo projektą viena užklausa
JustDo DI
Sukurkite savo projektą viena užklausa
Mūsų DI asistentas: Kurkite užduotis iš tekstinių žinučių ir dokumentų!
Mūsų DI asistentas
Kurkite užduotis iš tekstinių žinučių ir dokumentų!
150+
Įskiepiai
60+
Palaikomos kalbos
9+
Metai rinkoje
200 000+
Užduotys vienoje lentoje
Neribota
Pritaikymo parinktys
9
Spalvingos temos
Sukurta konsultantų, skirta konsultantams
Greitai patenkinkite savo klientų poreikius
Visiškai atviras šaltinio kodas
Kiekvienas klientas turi unikalių poreikių. JustDo techninis dizainas yra labai modulinis, su moderniu ir lengvai naršomu kodu. Pridėkite paskutinius štrichus, kurių reikia jūsų klientui, ir esate pasiruošę pristatyti.
Skaityti daugiau
Patobulintas masteliavimas ir sklandus diegimas
JustDo sukurtas lengvam diegimui ir išskirtiniam masteliavimui. Su tvirta architektūra, jis palaiko šimtus tūkstančių užduočių vienam projektui, išskiriant jį kaip tikrai įmonėms pritaikytą sprendimą. Šis pajėgumas užtikrina sklandų veikimą ir plėtrą, puikiai atitinkančią jūsų klientų projektų augimą.
Skaityti daugiau
Įvairūs pajamų šaltiniai
JustDo suteikia holistinį paslaugų paketą, kurį galite pasiūlyti savo klientams. Įsidiegus JustDo, galite parduoti prieglobos, plėtros, mokymo, priežiūros ir palaikymo paslaugas, sukuriant patikimą ir nuolatinį pajamų srautą. Mūsų visapusiška platforma įgalina jus išplėsti savo verslo pasiūlymus ir maksimaliai padidinti pelningumą.
Skaityti daugiau
Paprasta kaštų struktūra
Mes neimame procento nuo jūsų pardavimų. Mūsų kainodara yra aiški ir paprasta, su fiksuotu mėnesiniu mokesčiu vienam vartotojui ir nustatytomis kainomis už papildomas premium funkcijas, tokias kaip Gantt ir dirbtinis intelektas. Ši skaidri kainų struktūra užtikrina, kad visada žinosite, ko tikėtis, leidžiant jums užtikrintai prognozuoti savo išlaidas ir potencialų pelną. Išsamesnei informacijai apsilankykite mūsų kainodaros puslapyje .
Skaityti daugiau
Naudokite savo prekės ženklą - paruošta pritaikymui
Pagerinkite savo klientų prekės ženklo matomumą su JustDo pritaikymo galimybėmis. Pritaikykite platformą jų logotipams, spalvų schemoms ir unikaliai tapatybei, kad sukurtumėte vientisą, prekės ženklu paženklintą patirtį.
Skaityti daugiau
Aukščiausio lygio saugumas - galimas diegimas intranete
Klientai jautriose pramonės šakose dažnai reikalauja itin saugaus diegimo jų intranete, kartais net be interneto prieigos. JustDo palaiko šią unikalią diegimo galimybę, suteikdamas itin saugią, vietinę aplinką, kurią gali pasiūlyti tik keletas konkuruojančių sprendimų.
Skaityti daugiau
Kalba jūsų klientų kalba
Su mūsų pažangia vertimo sistema, JustDo gali būti išverstas į 100 populiariausių pasaulio kalbų per kelias dienas, užtikrinant sklandžią patirtį jūsų vietiniams klientams. Jei jūsų rinkai reikia vertimo, kurio mes dar nesiūlome, nedvejodami susisiekite su mumis! Mes mielai apsvarstysime papildymus, ypač rinkoms, kuriose nėra jokių prieinamų sprendimų .
Skaityti daugiau
AI asistuojamos demonstracijos
Su JustDo AI asistuojamomis demonstracijomis, jūsų klientai gali apibūdinti savo pageidaujamą projektą, ir mes iškart sugeneruosime struktūrą greitai demonstracijai. Ši funkcija yra ideali klientų įspūdžiui padaryti ir atkreipti jų dėmesį.
Skaityti daugiau
Daugiau funkcijų
Sukurta remiantis sėkmingų įmonių patirtimi
Moderni projektų valdymo platforma
Bendradarbiavimas ir komunikacija
JustDo sklandžiai sujungia komunikaciją ir bendradarbiavimą su galingu projektų valdymu. Selektyviai dalinkitės užduotimis su klientais ir tiekėjais, išsaugokite išsamius el. pašto ir pokalbių įrašus ir efektyviai organizuokite projekto dokumentus. Tuo pat metu valdykite kelis projektus naudodami Gantt diagramas ir priklausomybes, sekite laiką ir balansuokite darbo krūvius - visa tai vienoje intuityvioje platformoje.
Skaityti daugiau
Lanksti TVS ir VIP platforma
JustDo yra daugiau nei tik projektų valdymo programinė įranga. Ji sklandžiai veikia ir kaip TVS (turinio valdymo sistema), ir kaip VIP (verslo išteklių planavimo) sistema. Jos aukštas pritaikomumo lygis daro ją idealią įvairiems verslo poreikiams, siūlant tvirtus, pritaikytus sprendimus specifiniams pramonės poreikiams. Šis universalumas daro JustDo tobula platforma įmonėms, ieškančioms integruoti išsamius valdymo įrankius su TVS lankstumu.
Skaityti daugiau
Pilna DI integracija
Su JustDo pažangiomis DI (dirbtinio intelekto) galimybėmis, galite greitai generuoti projektų struktūras iš vienos užklausos, konvertuoti dokumentus ir sutartis į užduotis, kurti išsamias santraukas ir vykdyti detalias užklausas apie savo projektus.
Skaityti daugiau
Pasirinkite, kas ką mato
Selektyvus užduočių dalijimasis leidžia pakviesti klientus, tiekėjus ir suinteresuotuosius asmenis į jūsų lentą, užtikrinant, kad jie matytų tik tai, kas su jais pasidalinta. Mūsų lanksti leidimų sistema pritaikoma plačiam prieigos kontrolės spektrui, suteikiant pritaikytą matomumą ir saugumą kiekvienam dalyviui.
Skaityti daugiau
Valdykite kelis projektus vienoje lentoje
Su JustDo parama masyvėms lentoms, talpinančioms virš 200 000 užduočių, kelių projektų valdymas vienoje lentoje tampa patogus ir efektyvus. Organizuokite, stebėkite ir vykdykite visus savo projektus sklandžiai vienoje centralizuotoje vietoje.
Skaityti daugiau
Ganto diagrama ir priklausomybės
JustDo visiškai funkcionali Ganto diagrama su tarprojektinėmis priklausomybėmis. Įgalina efektyvų planavimą, koordinavimą ir stebėjimą, kad projektai būtų vykdomi pagal grafiką.
Skaityti daugiau
Pokalbių kanalai, el. laiškai, failai
Sustiprinkite komandos bendradarbiavimą su specialiais pokalbių kanalais kiekvienai užduočiai. Aptarkite idėjas realiu laiku, tiesiogiai savo projekte, kad komunikacija būtų sklandesnė. Siųskite el. laiškus tiesiogiai į užduotis, kurdami centralizuotą įrašą, prieinamą visiems, net ir išoriniams bendradarbiams. Lengvai valdykite, dalinkitės ir organizuokite visus savo projekto dokumentus vienoje vietoje, išlaikydami savo komandą suderintą ir produktyvią.
Skaityti daugiau
Įmonėms skirti įskiepiai
JustDo siūlo įvairius įmonėms skirtus įskiepius, kad pagerintų jūsų projektų valdymo galimybes. Identifikuokite ir valdykite rizikas su mūsų Rizikos valdymo įskiepiu, kuris užtikrina projektų sėkmę ir atsparumą. Tiksliai sekite laiką, praleistą užduotims, su intuityviu Laiko sekimo įrankiu tiksliniam išteklių paskirstymui. Optimizuokite užduočių paskirstymą ir subalansuokite darbo krūvius tarp komandos narių su Išteklių ir apkrovos valdymu. Tai tik keletas iš daugelio galingų įskiepių, prieinamų JustDo.
Skaityti daugiau
Daugiau funkcijų